Əsas səhifə | Elanlar | Olimpiadanın nəticələri
Olimpiadanın nəticələri

Sumqayıt şəhər məktəblərinin IV sinif şagirdləri arasında Ulu Öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 94-cü ildönümü münasibəti ilə keçirilmiş Riyaziyyat fənn olimpiadasının

 

N Ə T İ C Ə L Ə R İ

 

Şagirdin soyadı,adı və atasının adı

Təhsil aldığı məktəb

Sinif

Topladığı bal

Yer

1

Quliyev Fazil Elman

1

4

64

 

2

Məmməd Rəşid Rövşən

1

4

92

III

3

Məmmədova Xədicə Akif

1

4

92

III

4

Əliyev Azər Bilal

1

4c

80

 

5

Hacılı Fuad Rauf

2

4

60

 

6

Mənsurova Alsu Araz

3

4b

88

 

7

Mustafayev İbrahim Vüqar

4

4d

80

 

8

Şükürlü Naridə Rasim

4

4d

92

III

9

Hüseynəlizadə Şəhruxan İltifat

5

4

80

 

10

Əlizadə Mehrab Mömin

5

4

80

 

11

Məmmədli İsmayıl Alxan

6

96

II

12

Niyazzadə Ülvi Şahin

7

4a

72

 

13

Balayev Ramin Rövşən

7

4b

52

 

14

Məmmədkərimli Ziyəddin İlqar

7

4c

68

 

15

Nəbili Murad Vahid

8

4a

48

 

16

Muradlı  Ramal Ramil

9

4a

72

 

17

Mirzəliyev Ramal Seymur

9

4c

56

 

18

Qiyasov Ülvi Natiq

9

4b

44

 

19

Zeynalov İsmayıl Rizvan

10

4

68

 

20

Nuriyev Vəli Rasim

11

4a1

72

 

21

Həsrətov Səid Sakit 

11

4r1

72

 

22

Rzayev Ağamehdi Zakir

12

4a

80

 

23

İzzətli Rufan Rəşad

12

4b

92

III

24

İsayeva Aysel Nadir

12

4r

76

 

25

Məmmədli Fidan Pənah

13

4b

80

 

26

Hacıyev Qulu Rasim

14

68

 

27

Əlizadə Nihad Elnur

15

4b

76

 

28

Məmmədova Nəzrin Ehtiram

15

4b

64

 

29

Rüstəmov Nihad Ceyhun

16

4a

84

 

30

Fətizadə Solmaz Əhməd

17

4b

76

 

31

Məmmədova Nailə Qasım

19

68

 

32

Yusifov Ülvi Rəşad

21

4b

80

 

33

Əşrəfov Ramal Rüfət

21

4b

72

 

34

Bayramov Nicat Elçin

21

4a

96

II

35

Abbaslı Məhəmməd Ayaz

22

4a

64

 

36

Qədirli Aydın Zaur

23

4

84

 

37

Behbudov Amin Ruslan

23

4e

88

 

38

Novruzov Sabir Nəriman

23

4d

68

 

39

İbrahimli Yaqub Namiq

23

4c

84

 

40

Abdullazadə Fərid Kənan

24

4b

32

 

41

Kərimova Aygün Əziz

25

4a

88

 

42

Mahmudova Zeynəb Xıdır

26

4c

88

 

43

Qəhrəmanlı  İlahə  Etibar

26

40

 

44

Aslanova Gülər Anar

26

4b

72

 

45

Nəzərli Elcan Sabir

26

4b

52

 

46

Cəfərov Nihad Zaur

26

4a

72

 

47

İsaqov Elvin Ceyhun

27

4

84

 

48

Allahverdiyeva Qahirə Əli

27

4

68

 

49

Nəcəfli Nəzrin İlqar

28

88

 

50

Muradzadə Ayan Nahid

29

4c

92

III

51

Ağayev Murad Mahir

30

4b

96

II

52

Miriyev Rəvan Fərrux

31

96

II

53

Ağayev Sənan Zaur

31

4d

84

 

54

Qəribli Saleh Zaur

31

4c

80

 

55

Hüseynzadə Xanım Xanhüseyn

32

4a

56

 

56

Dadaşzadə Anar Asif

33

4c

68

 

57

Səlimov Məhəmməd Azər

34

4b

76

 

58

Axundov Taleh Daşqın

34

4c

68

 

59

Ağayev İsmayıl Ruzbek

35

4b

84

 

60

Nuriyev Elgün Akif

36

4

92

III

61

İldırımzadə Əhməd Rəşad

37

4

64

 

62

Xanməmmədova Fidan Elçin

38

4c

100

I

63

Cahangirli Məhəmməd Elşad

39

4

68

 

64

Əsgərli Selcuq Sənan

39

4a

88

 

65

Şərifzadə Ülvi Azər

39

4a

76

 

66

Çələbiyeva Fatimə Elçin

40

4

76

 

67

Şərfalıyev Cavid Firavan

40

4

48

 

68

Əliyev İbrahim Elnur

41

4a

88

 

69

Abdullazadə Abdulla Seymur

42

4

56

 

70

Məmmədli Səyyad Emil

43

4a

84

 

71

Həbibov Mətin Həbib

TTEL

4a

92

III

72

Abbaszadə Elmir Anar

TTEL

4b

60

 

73

Qarayeva Günel Qara

TTEL

4c

92

III

74

Rafiqli Atilla Rauf

TTEL

4c

92

III

75

İbrahimov İsfəndigar Şaiq

TTEL

4d

76

 

76

Vəliyeva Əfsanə Vüqar

TTEL

4d

72

 

77

İsmayılzadə Həsən Fuad

İstedad

4a

88

 

78

Məmmədov Fərid Ruslan

İstedad

4b

88

 

79

Hüseynov İsa İlham

İstedad

4c

68

 

80

Əkbərli Vaqif  Maarif

Təfəkkür

4a

92

III

81

Kalbalıyeva Aynur Cəmaləddin

Təfəkkür

4b

52

 

82

Əsədov Rüfət Rafiq

Təfəkkür

4b

92

III

83

İsgəndərov Gülmirzə Tərlan

Təfəkkür

4c

76

 

84

Qəmbərov Ramir Ramiz

Təfəkkür

4r

80

 

 

 

Sumqayıt şəhər məktəblərinin V sinif şagirdləri arasında Ulu Öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 94-cü ildönümü münasibəti ilə keçirilmiş Riyaziyyat fənn olimpiadasının

 

N Ə T İ C Ə L Ə R İ

 

Şagirdin soyadı,adı və atasının adı

Təhsil aldığı məktəb

Sinif

Topladığı bal

Yer

1

Əkbərov Səməd Asif

1

5

60

 

2

Mədinova Ayşən Məzahir

1

5

64

 

3

Mehrəliyev Vüsal Anar

2

5

88

 

4

Hüseynova Gülüzar Şükür

3

5a

64

 

5

Təhməzov Firat Fərid

4

5c

48

 

6

Həbibova İlahə İlqar

5

5

92

III

7

Hüseynli Ayan Yavər

5

5

92

III

8

Şərifov Novruz Şahin

6

5b

68

 

9

Abdullayeva Nəzrin Namiq

7

5a

36

 

10

Abbasova Ləman Səfalı

7

5b

48

 

11

Əhmədova Gülbadam Asif

8

5a

64

 

12

Əliyev Əliheydər Seymur

9

5a

28

 

13

Səfərov İslam Əflatun

9

5c

32

 

14

Həsənli Adil Elşən

10

5

56

 

15

Abbaslı Məhəmməd Rasim

11

5a1

68

 

16

Hüseynov Ruslan Azad

11

5r1

60

 

17

Əlizadə Rəvan Asəf

12

5b

48

 

18

Əliyev Fuad Dünyamalı

12

5r

52

 

19

Muradov Xanlar Mətləb

13

5a

64

 

20

Eldarlı Vüqar Çingiz

14

5a

64

 

21

Dadaşzadə Ləman Ziya

15

5c

72

 

22

Ağayev Rauf  Yavər

15

5r

40

 

23

Qafarov Murad Fərrux

16

5b

80

 

24

Axundova Samirə Samir

17

5a

68

 

25

Abbasov Mirməhəmməd  Raqif

18

5a

64

 

26

Bağırova Nəzrin Asəf

18

5a

36

 

27

Mollayeva Nəzrin Murtuz

19

48

 

28

Məmmədov Məzahir Zahir

21

5d

44

 

29

Əmrullayeva Səmra Azad

22

88

 

30

Lətifli Ləman Rəşad

23

5e

44

 

31

Mütəllimov Rəvan Azər

23

5d

88

 

32

Səmədli Nicat Sərdar

24

84

 

33

Səfərli Ömər Fəxri

25

5a

52

 

34

Zamanova  Əfruzə  Zaur

26

52

 

35

Əhmədova Lalə Saləddin

26

5c

52

 

36

Qeybullayeva Aydan Elşən

27

5

40

 

37

Şahbazzadə Nuranə Pərviz

27

5

36

 

38

Qurbanzadə Nigar Orxan

28

92

III

39

Mürsəlzadə Kənan Hikmət

29

5d

48

 

40

Səfərli Şahin Rizvan

30

5b

72

 

41

Əliyeva Aysu Tarıyel

31

5c

60

 

42

Əlizadə Əlirza Cavad

31

5d

31

 

43

Sənani Nəzrin Mehman

31

5d

56

 

44

Həsənzadə İsmayıl İmran

32

5b

84

 

45

Dadaşzadə Nigar Asif

33

64

 

46

Cəfərzadə Nigar Ruslan

34

32

 

47

Qasımova Emili Emil

35

5d

40

 

48

Quliyev Kənan İlkin

36

5

40

 

49

Əhmədova Lalə Saləddin

36

5c

52

 

50

Zeynallı Uğur Saleh

37

5

gəlmədi

 

51

Orucov Məhəmməd İlkin

38

5c

gəlmədi

 

52

Vəlizadə İsmayıl Sadıx

39

5

28

 

53

Mehdiyeva Minayə Zaur

40

5

28

 

54

Quliyeva Rəvanə Soltan

41

5a

56

 

55

Zülfəliyeva Mədinə Rahib

42

5

64

 

56

Kərimov Elnur Ramiz

43

5a

56

 

57

Sabirli Sabir Əmirəli

43

5a

56

 

58

Mustafayeva Aysu Elçin

43

5c

32

 

59

Şükürzadə Kərim Ruslan

TETG

5a

96

II

60

Qocayev Elmar Elçin

TETG

5b

80

 

61

Əhmədov Abbas Elvin

TETG

5c

84

 

62

Şıxaliyev Elgün Taleh

TETG

5d

88

 

63

Ağabalazadə Əli Xəzər

TETG

5e

92

III

64

Hüseynli Əlyar Rövşən

TETG

5e

96

II

65

Əlizadə Nigar Məmməd

TETG

5e

84

 

66

Atayev Elnur Namiq

TETG

5f

92

III

67

Şükürlü Hicran Zaur

TETG

5f

92

III

68

Mütəllimli İsmayıl Azər

TTEL

5f

100

I

69

Kərimov İsmayıl Faiq

TTEL

5f

80

 

70

Qasımzadə Əminə İsa

TTEL

5f

64

 

71

Hüseynova Fatimə Elman

TTEL

5f

80

 

72

Abbasov Elmir Əjdər

TTEL

5f

100

I

73

Şirinov Sahib Emin

TTEL

5b

96

II

74

Rəşidzadə Rəşid Elşən

TTEL

5b

88

 

75

İbrahimli Əli Arif

TTEL

5c

52

 

76

Həsənli Elmira Elşən

TTEL

5f

64

 

77

Fərhadov Yelmar Vüsal

İstedad

5a

56

 

78

Hüseynli Əli Nizami

İstedad

5b

76

 

79

Əhmədli Yunis Faiq

İstedad

5b

gəlmədi

 

80

Hüseynova Zeynəb Elnur

İstedad

5c

72

 

81

Əsgərzadə Ömər Ruslan

İstedad

100

I

82

Pənahzadə Əkbər Əlipənah

Təfəkkür

5a

64

 

83

Rəhimli Vaqif  Müşviq

Təfəkkür

5b

84

 

 

Sumqayıt şəhər məktəblərinin VI sinif şagirdləri arasında Ulu Öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 94-cü ildönümü münasibəti ilə keçirilmiş Riyaziyyat fənn olimpiadasının

 

N Ə T İ C Ə L Ə R İ

 

Şagirdin soyadı,adı və atasının adı

Təhsil aldığı məktəb

Sinif

Topladığı bal

Yer

1

Hüseynova Nuray Seymur

1

6

44

 

2

Atakişiyev Ayaz Rasim

1

6

44

 

3

Nurullayev Araz Zahir

1

6

48

 

4

Nəbiyev Rəvan Rahib

1

6

36

 

5

Nəsirov Rauf  Tofiq

2

6

48

 

6

İsmayılov Əli Rəşid

3

6a

52

 

7

Həsənli Nahid Şahin

4

6b

28

 

8

Nəzərli Aynur Amil

5

6

68

 

9

Rzayev Hüseyn Barat

5

6

28

 

10

Səlimova Xədicə Rasim

6

6a

64

 

11

Sultanova Aydan Amil

7

6a

44

 

12

Məmmədli Rauf  Məmmədrəfi

7

6b

40

 

13

Şirinov Ramil Şirin

8

6a

40

 

14

Tahirov Azər Aydın

9

6b

36

 

15

Şirinov Elmir Emin

9

6c

40

 

16

Məsimov Vaqif  Elçin

10

6

36

 

17

Yaqublu Abel Sulduz

11

6a2

40

 

18

Şəmsəddinov Nail Nazim

11

6r2

84

III

19

Əsədova  Zöhrə  Ramil

12

6a

40

 

20

Həsənov İmaməddin Timur

12

6r

24

 

21

Abdullayeva Gülövşə Fəxrəddin

13

6a

24

 

22

Abdullazadə Nərmin Abdulla

14

6a

56

 

23

Cəfərov Ramil İntiqam

15

6b

64

 

24

Nuriyeva Ayan Rövşən

16

6a

60

 

25

Əmirova  Ləman  Asif

17

6b

24

 

26

Cumayeva Nuray Rəşad

18

6a

gəlmədi

 

27

Quluzadə Nicat Qəhrəman

19

6a

52

 

28

Qənbərli Məhəmməd Rafət

21

44

 

29

Xalıqova Vüsalə Elşən

22

6a

44

 

30

Əhmədova  Zeynəb Oqtay

23

6b

60

 

31

Hacızadə Bəylər Şöhrət

23

6e

36

 

32

Səmədzadə Emin Elşən

24

6c

60

 

33

İsmayıllı  Nuray Xəqani

25

6b

52

 

34

Mahmudova Aydan Xıdır

26

6a

52

 

35

Hüseynli Türkanə Elşən

27

6

gəlmədi

 

36

Quliyeva Nilufər Elxan

28

6k

68

 

37

İskəndərli Yadigar Məmmədağa

29

6c

52

 

38

Hətəmli Rəvanə Anar

30

6a

60

 

39

Həmzəliyeva Nəcimə Qurbanəli

31

6d

60

 

40

Maarifli Afiqə Vüqar

31

6c

64

 

41

Məhərrəmov  Rəvan Urşan

32

6b

52

 

42

Cabbarlı Aysel Elşad

33

6c

48

 

43

Ağayev İbrahim Elçin

34

6a

64

 

44

Hacıyeva Baniçiçək Orxan

34

64

 

45

Şükürlü Şəhla Nadir

35

6a

60

 

46

Əsədov Nurlan Namiq

36

6

48

 

47

Əmirli Adəm Ömür

37

6

36

 

48

Nəsibova Nigar Elmar

38

6a

20

 

49

Quliyev Şahin Asim

39

6

56

 

50

Əzizli Laçın Elbrus

41

6b

28

 

51

Ağayev Firəddin Seyhun

42

6

44

 

52

Xəlilova Səmayə Xudayar

43

6a

28

 

53

Quluzadə Nəzrin Habil

43

6b

16

 

54

Əmrahov Ülvi Cəlal

43

6c

32

 

55

Nurəhmədova  Diana Firuz

TETG

6a

gəlmədi

 

56

Məhərrəmov Araz Məhərrəm

TETG

6b

64

 

57

Həsənli Eldar Namiq

TETG

6c

88

II

58

Şıxıyev Həsən Məhəmməd

TETG

6d

60

 

59

Əlizadə Səid Məhəmməd

TETG

6e

88

II

60

Qələndərli Saleh Vüqar

TETG

6e

84

III

61

Məmmədov Həsən Elşad

TETG

6e

80

 

62

Kərimov Adil  Nadir

TETG

6e

80

 

63

Rəhimli Fərid Rüstəm

TETG

6f

92

I

64

Cəfərov Rəşid Telman

TETG

6f

92

I

65

Məlikov Ziya Xəyal

TETG

6f

84

III

66

Muxtarov  Qurban  Namiq

TETG

6f

56

 

67

Rzayeva Fatimə Əkbər

TTEL

6b

84

III

68

Alıyeva Sara Elçin

TTEL

6b

60

 

69

Hüseynov Şahlar Elxan

TTEL

6b

68

 

70

Əzizli Rəhim Şıxəli

TTEL

6b

84

III

71

İsmayılova  Ayan  Nizami

TTEL

6a

92

I

72

Məmmədli  Nihad  Seymur

TTEL

6c

80

 

73

İskəndərli Tükəzban Hüseyn

İstedad

6a

60

 

74

Şirinzadə Ayxan Rövşən

İstedad

6b

72

 

75

Mustafazadə Ayla Anar

İstedad

6c

60

 

76

Abdullayeva  Rəvanə  Rasim

Təfəkkür

6a

gəlmədi

 

77

Ağazadə  Rəvan  Elman

Təfəkkür

6r

gəlmədi

 

 

Sumqayıt şəhər məktəblərinin VII sinif şagirdləri arasında Ulu Öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 94-cü ildönümü münasibəti ilə keçirilmiş Riyaziyyat fənn olimpiadasının

 

N Ə T İ C Ə L Ə R İ

 

Şagirdin soyadı,adı və atasının adı

Təhsil aldığı məktəb

Sinif

Topladığı bal

Yer

1

İlyaslı Uğur Rəşad

2

7

92

II

2

Yusifli Kənan Nizami

3

7c

68

 

3

Abdullayev Rüfət Valeh

4

7a

84

 

4

Bəşirov Murad İlqar

5

7

64

 

5

Abdıyeva Tənzilə Habil

6

7b

64

 

6

Səfərova Fatimə Sahib

7

7a

56

 

7

Qorçiyeva Lamiyə Məhiyəddin

7

7b

40

 

8

Rəşidova Turanə Oruc

8

7a

88

 

9

Hüseynli Sədi Azər

10

7

64

 

10

Şəfiyev Əbil Üzeyir

11

7a2

60

 

11

Bəşirov Fətulla Vaqif

11

7r2

56

 

12

İsmayılov Firuddin Zülfani

12

7c

72

 

13

İsmayılzadə Nihat Pərviz

12

7r

24

 

14

Əsgərzadə Nahid Vahid

12

7r

24

 

15

Əliyev Nicat Anar

13

7b

36

 

16

Təhməzov İsa Yalçın

14

7d

gəlmədi

 

17

İsmayılzadə Arzu Vüqar

15

7

20

 

18

Qurbanlı Cavid Aslan

16

7a

48

 

19

Talıbzadə Yalçın Elçin

17

7a

32

 

20

Cəfərli Aysel Eynur

18

7a

44

 

21

Gülməmmədov Əli İmamcan

18

7a

44

 

22

Rəhimov Vüsal Telman

19

7e

52

 

23

Namazova Nərgiz Elxan

21

7a

28

 

24

Qasımov  Qədir Elşən

22

7c

52

 

25

Cabbarlı İlkin Vüsət

23

7a

44

 

26

Çausova Elnarə Natiq

23

7e

36

 

27

Sevizadə Sevi Ehtiram

24

68

 

28

Zülfiqarova Həcər Abdulla

25

7a

36

 

29

Adıgözəlova Aidə İlqar

27

7

44

 

30

Sadıqzadə Nazənin Cabir

27

7

gəlmədi

 

31

Qurbanzadə Murad Orxan

28

7b

92

II

32

Əsədnicati Məryəm Aslan

29

7b

44

 

33

Həsənli Sənan Kamal

30

7b

52

 

34

Səfərli Fidan Hikmət

31

7b

48

 

35

Mədətli Dilbər Mübariz

31

7d

32

 

36

Ramazanov Sədrəddin Sehrab

32

7a

32

 

37

Həsənli Hikmət Rifat

33

7b

60

 

38

Babayev Günel Eldayaq

34

7b

gəlmədi

 

39

Davudzadə Xədicə Vüqar

34

7c

48

 

40

Qəhrəmanov Fərid Azər

35

7c

72

 

41

Qasımzadə Vasif  Qasım

36

7

48

 

42

Məlikova Ləman Azad

37

7

64

 

43

İlyasova Səma Nazim

38

7a

32

 

44

Əsədullayeva Nübar Etibar

39

7

36

 

45

Nəsibov Vaqif  Elnur

40

7

24

 

46

Mərdiyeva Röya Rüstəm

41

7a

36

 

47

İmamaverdiyev Gündüz Nəcəf

42

7

36

 

48

İlyasova Məleykə Emil

43

7b

60

 

49

Zeynallı Cavid Mahir

TETG

7b

68

 

50

Abbasov Bəhram Bəxtiyar

TETG

7c

76

 

51

Həsənova Nərgiz İlqar

TETG

7e

84

 

52

Pənahlı Rüstəm Rövşən

TETG

7e

88

III

53

Məmmədova Arzu Ramil

TETG

7f

84

 

54

Musayev Cəfər Mübariz

TETG

7f

88

III

55

İsgəndərov Nadir Rüfət

TETG

7f

76

 

56

Abbasov Rafiq Mübariz

TETG

7f

76

 

57

Quliyev Fuad Anar

TETG

7f

72

 

58

Yəhyazadə Sirac Anar

TETG

7d

40

 

59

Quluzadə Bəhruz Kərim

TTEL

7a

44

 

60

Abdullayev Anar Yaşar

TTEL

7a

68

 

61

Məsimov Ruslan Rizvan

TTEL

7a

68

 

62

Camalova Fidan Məzahir

TTEL

7a

60

 

63

Abdullazadə Elvin Elşən

TTEL

7a

64

 

64

Fərəcli Sadiq Elçin

TTEL

7a

gəlmədi

 

65

Hüseynova Məryəm İlham

TTEL

7d

44

 

66

Həsənov Mais Fəzail

TTEL

7d

72

 

67

Murtuzov Ruslan Abbas

İstedad

7a1

96

I

68

Şahmurova Fatimə Ələsgər

İstedad

7a2

92

II

69

Muradov Mübariz Fərman

İstedad

7a2

92

II

70

Nəcəfov Anar Emin

İstedad

7a3

44

 

71

Ağayeva Taisa Akif

Təfəkkür

7b

60

 

 

Sumqayıt şəhər məktəblərinin VIII sinif şagirdləri arasında Ulu Öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 94-cü ildönümü münasibəti ilə keçirilmiş Riyaziyyat fənn olimpiadasının

 

N Ə T İ C Ə L Ə R İ

 

Şagirdin soyadı,adı və atasının adı

Təhsil aldığı məktəb

Sinif

Topladığı bal

Yer

1

Çələbzadə Zülfiyyə Nizami

1

8

36

 

2

Allahverdiyeva Müjgan İlqar

2

8

56

 

3

Bayramov Faiq İslam

3

8b

64

 

4

Ağayarlı Fəridə Yalçın

4

8c

20

 

5

Köçərli Məhəmməd Vuqar

4

8b

68

 

6

Məmmədova Sənubər Nəriman

5

8

60

 

7

Mehtixanova Alsu Kamil

5

8

60

 

8

Vəliyeva Sona Tələt

5

8

100

I

9

Əliyev Elnur Rasim

6

8c

36

 

10

Hümbətov Sadiq Elşad

9

8c

12

 

11

Hüseynli Elxan Namiq

10

8

80

III

12

İldırımlı Nurlan Nizami

11

8a1

76

 

13

Afanaiev Danil Vladimir

11

8r1

44

 

14

Səbziyev Elşad Elnur

12

8b

56

 

15

Rəcəbov Tamerlan İmamyar

12

8r

32

 

16

Mikayılzadə Röya Qədir

13

8b

32

 

17

Əliyeva Ləman  Anar

13

8a

52

 

18

Ağayev Fidan Əfqan

14

8b

60

 

19

Məmmədov Məhəmməd Mikayıl

14

8b

64

 

20

Türbətzadə Fatimə Elşən

15

8b

48

 

21

Salahlı Ləman İlqar

16

8c

gəlmədi

 

22

Avilova İlahə Məhəmməd

17

8a

24

 

23

İsmayılov Rəşadət Rəfael

18

8b

gəlmədi

 

24

Vəlizadə Məleykə Qəhrəman

18

8a

48

 

25

İsmayılova Məkanə Rasim

19

8e

52

 

26

Əlizadə Mehriban Elçin

21

8c

60

 

27

Məmmədov Rəvan Elşən

22

8a

52

 

28

Xəlilov Şamil Elman

22

40

 

29

Eyvazlı Sabir Siyavuş

23

8a

60

 

30

Vilçinskaya Taya Serqey

23

8e

40

 

31

Cavadzadə Fatimə Məhəmməd

24

8a

60

 

32

Əliyev Vəfalı Əli

25

8a

44

 

33

Həmidova Səma Vuqar

27

8

28

 

34

Xəlilov Şamil Elşən

27

8

40

 

35

Niftəliyev Fərid Səliyeəddin

28

8b

60

 

36

Ələsgərov Murad  Polad

29

8b

44

 

37

Məmişova Nurlanə Etibar

30

8a

68

 

38

Əliyev Nihad Elşad

31

8a

44

 

39

Hüseynova Səma İsmayıl

31

8c

gəlmədi

 

40

Sənani Ülvi Mehman

31

8c

24

 

41

Məmmədov Nuran Ceyhun

32

8b

28

 

42

Əliyev Rəvan  Azər

33

8a

44

 

43

Mehtizadə Hüseyn Mehti

34

8c

44

 

44

Cəfərli Nurlan İlqar

35

8b

72

 

45

Hümbətov İsmayıl Rauf

36

8

gəlmədi

 

46

Cavadov Hüseyn Qeysər

37

8

36

 

47

Qədimalıyev Mehrac Azər

38

8a

60

 

48

Tağıyeva Dilbər Cəlal

39

8

52

 

49

Musayev Rəşad Ramin

40

8

60

 

50

Məmmədova Nərminə Oktay

41

8a