Əsas səhifə | Xəbərlər | Həsən Şiralı Sadıqova Azərbaycan Respublikası Prezidentinin fərdi təqaüdünün verilməsi haqqında Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Sərəncamı
Yerləşdirilmə tarixi : 12 May 2018 12:06
Həsən Şiralı Sadıqova Azərbaycan Respublikası Prezidentinin fərdi təqaüdünün verilməsi haqqında Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Sərəncamı
Azərbaycan Respublikası Konstitusiyasının 109-cu maddəsinin 32-ci bəndini rəhbər tutaraq və “Azərbaycan Respublikası Prezidentinin fərdi təqaüdünün təsis edilməsi haqqında” Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 2002-ci il 11 iyun tarixli 715 nömrəli Fərmanına uyğun olaraq qərara alıram:
1. Azərbaycan Respublikasında təhsil sahəsində uzunmüddətli səmərəli fəaliyyətinə görə Həsən Şiralı oğlu Sadıqova Azərbaycan Respublikası Prezidentinin fərdi təqaüdü verilsin.

Home | News | ORDER OF PRESIDENT OF AZERBAIJAN REPUBLIC ON GRANTING PERSONAL PENSION TO HASAN SHIRALI OGLU SADIQOV
Yerləşdirilmə tarixi : 12 May 2018 12:06
ORDER OF PRESIDENT OF AZERBAIJAN REPUBLIC ON GRANTING PERSONAL PENSION TO HASAN SHIRALI OGLU SADIQOV
Guided by paragraph 32 of article 109 of Constitution of Azerbaijan Republic and according to Order dated June 11, 2002 № 715 of President of Azerbaijan Republic “On instituting personal pension of President of Azerbaijan Republic”, I hereby order:
1.For long-term and productive activity in the field of education in the Republic of Azerbaijan, to grant personal pension of the President of Azerbaijan Republic to Hasan Shirali oglu Sadiqov.