Əsas səhifə | Xəbərlər | SDU-da Keyfiyyət təminatı və strategiya şöbəsi ilə akademik və inzibati heyət arasında görüş keçirilib
Yerləşdirilmə tarixi : 17 Oktyabr 2024 16:58
SDU-da Keyfiyyət təminatı və strategiya şöbəsi ilə akademik və inzibati heyət arasında görüş keçirilib
16.10.2024-cü il tarixində SDU-da Keyfiyyət təminatı və strategiya şöbəsinin təşkilatçılığı ilə “Keyfiyyət mədəniyyətinin formalaşdırılması və bu prosesdə akademik və inzibati heyətin rolu” mövzusunda görüş keçirilib. Akademik və inzibati heyətin iştirak etdiyi bu görüşdə Keyfiyyət təminatı və strategiya şöbəsinin müdiri Gülnar Cəfərova rəhbərlik etdiyi şöbənin fəaliyyət istiqamətləri barədə məlumat verərək universitetdə daxili keyfiyyət mədəniyyətinin formalaşdırılmasında akademik və inzibati heyətin iştirakının əhəmiyyətini vurğuladı. Görüşdə həmçinin şöbə müdiri tərəfindən universitetdə həyata keçirilmiş sorğular, onların təşkili prosesi, nəticələri və s. barədə məlumatlar təqdim olundu. Sonda isə, iştirakçıların sual və təklifləri dinlənildi, müxtəlif məzmunlu müzakirələr aparıldı.

Home | News | A MEETING WAS HELD BETWEEN THE QUALITY ASSURANCE AND STRATEGY DEPARTMENT AND THE ACADEMIC AND ADMINISTRATIVE STAFF AT SSU
Yerləşdirilmə tarixi : 17 October 2024 16:58
A MEETING WAS HELD BETWEEN THE QUALITY ASSURANCE AND STRATEGY DEPARTMENT AND THE ACADEMIC AND ADMINISTRATIVE STAFF AT SSU
On 16.10.2024, a meeting on the topic "Formation of quality culture and the role of academic and administrative staff in this process" was held at SSU under the organization of the Quality Assurance and Strategy Department. In this meeting attended by the academic and administrative staff, Gulnar Jafarova, head of the Quality Assurance and Strategy Department, informed about the activities of the department headed by her and emphasized the importance of the participation of the academic and administrative staff in the formation of the internal quality culture in the university. In the meeting, the head of the department also pointed the surveys carried out in the university, the process of their organization, and results At the end, questions and suggestions of the participants were listened to, and discussions of various contents were held.