Əməkdaşlarımız “Yaşıl dünya naminə həmrəylik ili” çərçivəsində təşkil edilmiş veloyürüş və əl işləri sərgisində iştirak ediblər
Abşeron-Xızı Regional Gənclər və İdman İdarəsi, 2 saylı Sumqayıt Regional “ASAN Xidmət” Mərkəzi, Sumqayıt Dövlət Universiteti və GİKM-in Abşeron-Xızı Regional nümayəndəliyinin birgə təşkilatçılığı ilə “Yaşıl dünya naminə həmrəylik ili” çərçivəsində Sumqayıt bulvarında veloyürüş və “Yaşıl bacarıqlar” adlı tullantı materiallarından hazırlanmış əl işləri sərgisi təşkil edilib.
Qeyd edək ki, tədbirdə Sumqayıt Dövlət Universitetindən Sosial məsələlər və ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə prorektor dosent Elmar Xəlilov, prorektorluğun əməkdaşı Şükür Əliyev, SDU TGT-nin sədri Rəvan Paşayev və universitetin fəal tələbələri iştirak etmişlər.

Our employees participated in the bike ride and handicrafts exhibition organized within the "Year of Solidarity for the Green World"
Absheron-Khizi Regional Youth and Sports Department, Sumgait Regional "ASAN Service" Center No. 2, Sumgait State University and the Absheron-Khizi Regional Representation of GIKM jointly organized a bicycle ride on Sumgait Boulevard and "Green Skills" as part of the "Year of Solidarity for the Green World" An exhibition of handicrafts made from waste materials was organized.
It should be noted that the event was attended by Associate Professor Elmar Khalilov, Vice-Rector for Social Affairs and Public Relations from Sumgait State University, Vice-Rector's Office employee Shukur Aliyev, SSU SYO Chairman Ravan Pashayev and active students of the university.