Əsas səhifə | Xəbərlər | SDU-nun tərəfdaş olduğu layihə promo kitabı təqdim edib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (unec.edu.az) koordinator, Sumqayıt Dövlət Universitetinin (SDU) tərəfdaş olduğu “Azərbaycan Universitetlərində Yaşıl və Dayanıqlı İqtisadiyyatın Təkmilləşdirilməsi: Bərpa Olunan Enerji və İqlim Dəyişikliklərinin Azaldılması - REFRESH” layihəsinin promo kitabı ictimaiyyətə təqdim olunub.
Promo kitabda layihənin məqsədi, hədəfləri, iş paketləri, tərəfdaşlar haqqında əsas məlumatlar əks olunub.
Promo kitabın əsas məqsədi layihənin məzmunu və fəaliyyəti haqqında ictimaiyyətə önəmli məlumatlar ötürməkdir.

THE PROJECT IN WHICH SSU IS A PARTNER PRESENTED A PROMO BOOK
The promo book of the project "Improving Green and Sustainable Economy in Azerbaijan Universities: Renewable Energy and Mitigation of Climate Change - REFRESH", coordinated by Azerbaijan State University of Economics (unec.edu.az), partner of Sumgait State University (SSU), was presented to the public.
The promotional book contains basic information about the project"s purpose, goals, work packages, and partners.
The main purpose of the promotional book is to convey important information to the public about the content and activities of the project.