Təlimçilərin təlimçilik keyfiyyətinin artırılması, təlim proqramının qurulması və qiymətləndirilməsi, peşəkar təqdimetmə bacarıqlarının inkişaf etdirilməsini hədəfləyən “Təlimçilər üçün təlim” proqramı uğurla başa çatıb.
Sumqayıt Dövlət Universitetinin 60 əməkdaşı ASAN İnnovativ İnkişaf Mərkəzi tərəfindən təşkil olunan təlim proqramını uğurla başa vuraraq sertifikatlara layiq görülüblər.
Fevralın 25-i baş tutan təltifetmə mərasimində SDU-nun Sosial məsələlər və ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə prorektoru dosent Elmar Xəlilov rektor dosent Rüfət Əzizovun adından müəllimləri təbrik edərək, onlara fəaliyyətlərində uğurlar arzulayıb. Elmar Xəlilov əməkdaşların qazandıqları bilik və bacarıqların SDU-da tədrisin keyfiyyətinə müsbət təsir edəcəyindən əminliyini ifadə edib.

Home | News | Our teachers have successfully completed TOT training
The ‘Training for Trainers’ program aimed at increasing the training quality of trainers, building and evaluating the training program, and developing professional presentation skills has been successfully completed.
60 employees of Sumgait State University were awarded certificates after successfully completing the training program organized by ASAN Innovative Development Center.
At the awarding ceremony held on February 25, SSU vice-rector for social issues and public relations associate professor Elmar Khalilov congratulated the teachers on behalf of the rector associate professor Rufat Azizov and wished them success in their activities. Elmar Khalilov expressed his confidence that the knowledge and skills gained by employees will have a positive effect on the quality of teaching at SSU.