Əsas səhifə | Xəbərlər | SDU-da "İdarəetmə psixologiyası" adlı infosessiya keçirilmişdir
7 dekabr tarixində Sumqayıt Dövlət Universitetinin İnnovasiya Yaradıcılıq Mərkəzi və Kimya və biologiya fakültəsinin birgə təşkilatçılığı ilə Böyük Akt zalında "İdarəetmə psixologiyası" adlı infosessiya keçirilmişdir.
Əvvəlcə İnnovasiya Yaradıcılıq Mərkəzinin universitet üzrə rəhbər koordinatoru Səid Əliyev çıxış edərək Mərkəz haqqında qısa məlumat vermişdir. Daha sonra bədən dili və proqramlaşdırılması üzrə mütəxəssis Raman İsmayılov StartUp və bədən dili ilə bağlı çıxış etmişdir.
İnfosessiya interaktiv şəkildə davam edib. Sonda tələbələr ilə ümumi sual-cavab hissəsi olmuş, müzakirələr aparılmışdır.
Qeyd edək ki, infosessiyanın məqsədi “Proqramlaşdırma”, “Liderlik və idarə etmə”, “Səhnə danışığı və təqdimat”, “Kitaboxuma sənəti”, “Ünsiyyət etikası”, “İdarəetmə psixologiyası”, “Antitənbəllik” olmaqla 7 istiqamət üzrə keçiriləcək təlimlər barədə tələbələri məlumatlandırmaq olmuşdur.

Home | News | AN INFO SESSION CALLED "MANAGEMENT PSYCHOLOGY" WAS HELD AT SSU
On December 7, an info session called "Management psychology" was held in the Great Assembly Hall with the joint organization of Sumgayit State University's Innovation and Creativity Center and the faculty of Chemistry and Biology.
First, Said Aliyev, the head coordinator of the Innovation and Creativity Center for the university, gave a speech and  brief information about the Center. Then Raman Ismayilov, a specialist in programming of body language spoke about StartUp.
The information session continued interactively. At the end, there was a general question-and-answer session with the students, and discussions were held.
It should be noted that the purpose of the info session is to inform students about the trainings that will be held in 7 areas: "Programming", "Leadership and management", "Stage speech and presentation", "Art of book-selling", "Communication ethics", "Management psychology", "Anti-laziness".