Əsas səhifə | Xəbərlər | StartUp komandamızın SUB.VC şirkətinin IT mentoru ilə görüşü keçirildi
İyulun 25-də "INNOLAND" İnkubasiya və Akselerasiya Mərkəzində Sumqayıt Dövlət Universitetinin İnnovasiya Yaradıcılıq Mərkəzinin daxilində yer alan StartUp komandasının SUB.VC şirkətinin IT üzrə mentoru Nail Seyidov ilə görüşü keçirildi.
Görüşdə həmçinin SUB.VC şirkətinin Ümumi layihələr üzrə meneceri Səid Əliyev, “Meliordism” layihəsi üzrə developer Ülviyyə Dadaşova, “Fastycar” layihəsi üzrə developer Allahyar Cəfərov da iştirak etdilər.
Görüş çərçivəsində komandanın iki əsas layihəsi olan “Meliordism” və “Fastycar” layihələri müzakirə olundu və layihələr barədə maraqlı təkliflər irəli sürüldü.
Qeyd edək ki, “Meliordism” musiqi sahəsinə həsr olunmuş layihədir. Bu platformadan istifadə edən insanlar həm asudə vaxtlarını daha səmərəli keçirəcək, həm də onlar üçün yeni iş imkanları yaradılacaq.
“Fastycar” layihəsi isə onlayn maşın icarəsinə həsr olunur. Beləki, bu platformadan istifadə edən insanlar onlar üçün uyğun olan maşınları daha tez və münasib qiymətə əldə edə biləcəklər.

Главная страница | Новости | Команда StartUp СГУ встретилась с IT-ментором компании SUB.VC
25 июля в Центре инкубации и акселерации «INNOLAND» состоялась встреча команды StartUp Центра инноваций и творчества Сумгаитского государственного университета с IT-ментором компании SUB.VC Наилем Сеидовым.
Во встрече также приняли участие генеральный менеджер проектов компании SUB.VC Саид Алиев, девелопер проекта «Meliordism» Ульвия Дадашева и девелопер проекта «Fastycar» Аллахяр Джафаров.
На встрече были обсуждены два основных проекта команды СГУ «Meliordism» и «Fastycar» и выдвинуты интересные предложения по проектам.
Отметим, что «Meliordism» — это проект, посвященный музыкальной сфере. Люди, которые используют будут пользоваться этой платформой, смогут рационально использовать свое свободное время, и получат новые возможности для бизнеса.
Проект «Fastycar» посвящен онлайн аренде автомобилей. Пользователи  этой платформы, смогут найти необходимый автомобиль за короткое время и по выгодной цене.