Əsas səhifə | Xəbərlər | SDU-nun Xarici dillər kafedrasının bir qrup müəllimi mükafatlandırıldı
Sumqayıt Dövlət Universitetinin Xarici dillər kafedrasının bir qrup müəllimi 2021-2022-ci tədris ilində SDU-nun əməkdaşları üçün təşkil olunmuş ingilis dili kurslarında məşğələlərin səmərəli aparılmasında və universitetin ictimai həyatında fəal iştirak etdiklərinə görə rektor professor Elxan Hüseynovun _K-81/3_ saylı 14 iyul 2022-ci il tarixli əmri ilə mükafatlandırıldı.
İyulun 25-də rektor professor Elxan Hüseynov universitetin Xarici dillər kafedrasının professor-müəllim heyətini qədul edərək təşkil etdikləri təlimin uğurla başa çatmasındakı fəaliyyətlərinə görə onları təbrik etdi və müəllimlərə Fəxri fərman təqdim edərək şərəfli peşələrində yeni-yeni uğurlar arzuladı.
Kafedranın müəllimləri yüksək diqqət və qayğıya görə universitet rəhbərliyinə öz minnətdarlıqlarını bildirərək universitetimizin perspektivi, müəllimlərimizin xarici dil biliklərinin inkişafı üçün gələcəkdə də bu kimi təlimlərin təşkil ediləcəyini diqqətə çatdırdılar.

Главная страница | Новости | Состоялась церемония награждения группы преподавателей кафедры иностранных языков СГУ
Yerləşdirilmə tarixi : 25 Июль 2022 15:04
Состоялась церемония награждения группы преподавателей кафедры иностранных языков СГУ
Приказом ректора СГУ проф. Эльхана Гусейнова К-81/3 от 14 июля 2022 года была награждена группа преподавателей кафедры иностранных языков Сумгаитского государственного университета за плодотворную работу на курсах английского языка, организованных для сотрудников нашего вуза в 2021-2022 учебном году и активное участие в общественной жизни университета.
25 июля ректор проф. Эльхан Гусейнов принял сотрудников кафедры университета и поздравил их с успешным завершением работы курсов, вручил преподавателям Почетную грамоту и пожелал им новых успехов в дальнейшей деятельности.
Преподаватели кафедры выразили благодарность руководству университета за внимание и заботу и отметили, что подобные тренинги будут организовываться и в дальнейшем для развития навыков владения иностранными языками преподавателей и повышения рейтинга нашего университета. В завершение мероприятия были сделаны памятные фотографии.