Əsas səhifə | Xəbərlər | Sumqayıt Dövlət Universitetinin tələbələri 27 Sentyabr – Anım Gününə həsr olunmuş yürüşdə iştirak etdilər
Yerləşdirilmə tarixi : 27 Sentyabr 2021 23:56
Sumqayıt Dövlət Universitetinin tələbələri 27 Sentyabr – Anım Gününə həsr olunmuş yürüşdə iştirak etdilər
Sentyabrın 27-də Anım Gününə həsr olunmuş yürüş keçirildi. Yürüşdə Sumqayıt Dövlət Universiteti Tələbə Gənclər Təşkilatının (TGT) sədri Tayfun Hacılı, İdarə Heyətinin üzvləri, universitetin fəal tələbə-gəncləri Azərbaycan Tələbə Gənclər Təşkilatları İttifaqının üzvləri ilə birlikdə Fəxri xiyabanı və Şəhidlər xiyabanını ziyarət etdilər.

Home | News | STUDENTS OF SUMGAYIT STATE UNIVERSITY TOOK PART IN A MARCH DEDICATED TO SEPTEMBER 27 - REMEMBRANCE DAY
Yerləşdirilmə tarixi : 27 September 2021 23:56
STUDENTS OF SUMGAYIT STATE UNIVERSITY TOOK PART IN A MARCH DEDICATED TO SEPTEMBER 27 - REMEMBRANCE DAY
A march dedicated to the Day of Remembrance was held on September 27. The chairman of Sumgayit State University Student Youth Organization (SYO) Tayfun Hajili, members of the Board, active students of the university together with members of the Union of Student Youth Organizations of Azerbaijan visited the Alley of Honor and Alley of Martyrs.