Əsas səhifə | Xəbərlər | SDU-nun rektoru 31 Dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il bayramı münasibətilə kollektivi pul mükafatı ilə sevindirdi
Yerləşdirilmə tarixi : 23 Dekabr 2020 18:44
SDU-nun rektoru 31 Dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il bayramı münasibətilə kollektivi pul mükafatı ilə sevindirdi
Sumqayıt Dövlət Universitetinin rektoru professor Elxan Hüseynov 31 Dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il bayramı münasibətilə universitetin bütün əməkdaşlarını bayram hədiyyəsi olaraq pul mükafatı ilə sevindirdi. Qarşıdan gələn 31 Dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il münasibətilə kollektivi təbrik etdi, onlara bol ruzi-bərəkət, əmin-amanlıq və yeni-yeni nailiyyətlər arzuladı.
Qeyd edək ki, SDU-nun rektoru professor Elxan Hüseynovun imzaladığı əmrə əsasən işçilərin sosial vəziyyətini yaxşılaşdırmaq məqsədilə hər il Yeni il, Novruz, Ramazan, Qurban bayramları ərəfəsində universitetin bütün əməkdaşlarına maddi yardımlar olunur. Bu da kollektiv tərəfindən böyük rəğbətlə qarşılanır.

Home | News | RECTOR OF SSU CONGRATULATED THE STAFF WITH A CASH PRIZE ON THE OCCASION OF DECEMBER 31 - THE DAY OF SOLIDARITY OF WORLD AZERBAIJANIS AND THE NEW YEAR
Yerləşdirilmə tarixi : 23 December 2020 18:44
RECTOR OF SSU CONGRATULATED THE STAFF WITH A CASH PRIZE ON THE OCCASION OF DECEMBER 31 - THE DAY OF SOLIDARITY OF WORLD AZERBAIJANIS AND THE NEW YEAR
Rector of Sumgayit State University Professor Elkhan Huseynov congratulated all employees of the university with a cash prize on the occasion of December 31 - the World Azerbaijanis’ Solidarity Day and New Year. He congratulated the staff on the upcoming December 31 - the Day of Solidarity of World Azerbaijanis and the New Year, and wished them abundance, peace and new achievements.
It should be noted that, in accordance with the order signed by the rector of SSU, Professor Elkhan Huseynov, in order to improve the social situation of employees, financial assistance is provided to all employees of the university every year on the eve of New Year, Novruz, Ramadan and Eid al-Adha. This is also met with great sympathy by the staff.