Əsas səhifə | Xəbərlər | SDU-nun rektoru 31 Dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il bayramı münasibətilə kollektivi pul mükafatı ilə sevindirdi
Yerləşdirilmə tarixi : 23 Dekabr 2020 18:44
SDU-nun rektoru 31 Dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il bayramı münasibətilə kollektivi pul mükafatı ilə sevindirdi
Sumqayıt Dövlət Universitetinin rektoru professor Elxan Hüseynov 31 Dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il bayramı münasibətilə universitetin bütün əməkdaşlarını bayram hədiyyəsi olaraq pul mükafatı ilə sevindirdi. Qarşıdan gələn 31 Dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il münasibətilə kollektivi təbrik etdi, onlara bol ruzi-bərəkət, əmin-amanlıq və yeni-yeni nailiyyətlər arzuladı.
Qeyd edək ki, SDU-nun rektoru professor Elxan Hüseynovun imzaladığı əmrə əsasən işçilərin sosial vəziyyətini yaxşılaşdırmaq məqsədilə hər il Yeni il, Novruz, Ramazan, Qurban bayramları ərəfəsində universitetin bütün əməkdaşlarına maddi yardımlar olunur. Bu da kollektiv tərəfindən böyük rəğbətlə qarşılanır.

Главная страница | Новости | Ректор СГУ порадовал коллектив денежной премией по случаю 31 Декабря Дня солидарности азербайджанцев мира и Нового года
Ректор СГУ порадовал коллектив денежной премией по случаю 31 Декабря Дня солидарности азербайджанцев мира и Нового года
Ректор Сумгаитского государственного университета профессор Эльхан Гусейнов подписал приказ о выплате денежной премии сотрудникам университета по случаю Дня солидарности азербайджанцев мира и Нового года, которые отмечаются 31 декабря. Он поздравил коллектив с наступающим 31 декабря - Днем солидарности азербайджанцев мира и Новым годом, пожелал ему благосостояния, мира и новых достижений.
Следует отметить, что в соответствии с приказом, подписанным ректором СГУ профессором Эльханом Гусейновым, в целях улучшения социального положения сотрудников, ежегодно в канун Нового года, Новруз-байрама, Рамазан-байрама и Курбан-байрама всем сотрудникам вуза вручается денежная премия.