Əsas səhifə | Xəbərlər | Təhsilə davam edək − #HərZamanTəhsil deyək
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (#UNEC) Təhsil Nazirliyi və ali təhsil müəssisələrinin birgə start verdiyi layihəni #HərZamanTəhsil həştəqi ilə davam etdirir.
Qürur hissi ilə bildirmək istəyirik ki, yeni tədris ilində UNEC tələbələrini müasir standartlara cavab verən möhtəşəm kampusunda qarşılayacaq. Modern memarlıq elementləri ilə zəngin olan yeni kampusda texniki və texnoloji ixtisaslar üzrə 3 min tələbə təhsil ala biləcək. Müasir tələblərə cavab verən auditoriyalar, mühazirə, linqafon otaqları, ən müasir texnologiya ilə təchiz olunan laboratoriyalar, idman zalı, 24/7 fəaliyyət göstərən ikimərtəbəli kitabxana, böyük və kiçik konfrans zalları tələbə və müəllimlərin istifadəsinə veriləcək.
UNEC ailəsi ilə tezliklə bir araya gəlmək ümidi və sevinci ilə estafeti Bakı Dövlət Universitetinə ötürürük. Ali təhsillə bağlı ən son yeniliklərlə maraqlanan, kreativ təkliflərlə çıxış etmək istəyən hər kəsi Facebook qrupuna ( https://www.facebook.com/groups/ali.tehsil/) üzv olmağa dəvət edirik!

Yerləşdirilmə tarixi : 04 September 2020 13:08
Azerbaijan State University of Economics (UNEC) continues the project under the hashtag #Education all the time, which was launched by the Ministry of Education and universities jointly.
It is gratifying to note that UNEC students will meet the new academic year in a comfortable campus that meets modern standards. The new campus, rich in architectural elements, will be able to train 3,000 students in technical and technological specialties. At the service of students and teachers there are modern classrooms, lecture and language laboratories, laboratories equipped with the most modern technology, a sports hall, a two-story library, functioning 24/7, large and small conference rooms.
With the hope of a quick meeting with the UNEC family, the baton has been handed over to Baku State University.
We invite everyone interested in the latest news in higher education and willing to come up with creative proposals to become a member of the Higher Education Facebook group (https: //www.facebook.com | qroups | ali.tehsil)