Əsas səhifə | Xəbərlər | Təhsilə davam edək − #HərZamanTəhsil deyək
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (#UNEC) Təhsil Nazirliyi və ali təhsil müəssisələrinin birgə start verdiyi layihəni #HərZamanTəhsil həştəqi ilə davam etdirir.
Qürur hissi ilə bildirmək istəyirik ki, yeni tədris ilində UNEC tələbələrini müasir standartlara cavab verən möhtəşəm kampusunda qarşılayacaq. Modern memarlıq elementləri ilə zəngin olan yeni kampusda texniki və texnoloji ixtisaslar üzrə 3 min tələbə təhsil ala biləcək. Müasir tələblərə cavab verən auditoriyalar, mühazirə, linqafon otaqları, ən müasir texnologiya ilə təchiz olunan laboratoriyalar, idman zalı, 24/7 fəaliyyət göstərən ikimərtəbəli kitabxana, böyük və kiçik konfrans zalları tələbə və müəllimlərin istifadəsinə veriləcək.
UNEC ailəsi ilə tezliklə bir araya gəlmək ümidi və sevinci ilə estafeti Bakı Dövlət Universitetinə ötürürük. Ali təhsillə bağlı ən son yeniliklərlə maraqlanan, kreativ təkliflərlə çıxış etmək istəyən hər kəsi Facebook qrupuna ( https://www.facebook.com/groups/ali.tehsil/) üzv olmağa dəvət edirik!

Главная страница | Новости | Продолжим получать образование # скажем образование всёвремя
Азербайджанский государственный экономический университет (UNEC) продолжает проект под хештегом # Образованиевсёвремя, старт которому дали Министерство образования и вузы совместно.
Отрадно отметить, что новый учебный год студенты UNEC встретят в благоустроенном кампусе, отвечающем современным стандартам. В новом кампусе, богатом архитектурными элементами, смогут обучаться 3 тысячи студентов по техническим и технологическим специальностям. К услугам студентов и преподавателей представлены современные аудитории, лекционные и лингафонные кабинеты, лаборатории, оснащенные самой современной техникой, спортивный зал, двухэтажная библиотека, функционирующая 24/7, большой и малый конференц-залы.
С надеждой на скорую встречу с семьей UNEC эстафета передана Бакинскому государственному университету.
Приглашаем всех интересующихся самыми последними новостями в высшем образовании и желающих выступить с креативными предложениями стать членом группы Facebook Высшее образование (https://www.facebook.com|qroups|ali.tehsil)