Əsas səhifə | Xəbərlər | Nazirlik və ali təhsil müəssisələri birgə layihəyə başlayıb
Sentyabrın 1-dən Təhsil Nazirliyi müasir trendlər və çağırışları nəzərə alaraq, ali təhsil müəssisələri ilə birgə yeni layihəyə start verib.
Nazirlikdən APA-ya verilən məlumata görə, layihəyə əsasən hər bir universitet yeni tədris ili ərzində həyata keçirəcəyi mühüm işləri (universitetin həyatında xüsusi əhəmiyyət kəsb edən layihələr) #HərZamanTəhsil həştəqi ilə sosial şəbəkə hesablarında paylaşacaq və estafeti digər ali təhsil müəssisəsinə ötürəcək.
Layihə çərçivəsində görülən işlərdən xəbərdar olmaq və müzakirələrdə iştirak etmək üçün müvafiq linkə ( https://www.facebook.com/groups/ali.tehsil) daxil olaraq, Facebook qrupuna qoşulmaq tövsiyə edili.

MINISTRY AND HIGHER EDUCATION INSTITUTIONS HAVE STARTED JOINT PROJECT
Taking into account current trends and calls, from September 1, the Ministry of Education launched new joint project with universities.
According to the information provided by the Ministry to APA, according to the project, each university will share the important work to be done during the new academic year (projects of special importance in the life of the university) on social network accounts with the hashtag # Education all the time and pass the baton to another university.
Within the framework of the project, it is recommended to join the Facebook group by entering the corresponding link (https: //www.facebook.com / groups/ali.tehsil) to get acquainted with the work done and participate in their discussions.