SDU-nun tələbələri “Əsgərə salam” aksiyasına qoşuldular
Fevralın 20-də Sumqayıt Dövlət Universitetinin tələbələri Azərbaycan Respublikası Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin 2020-ci il yanvarın 17-də start verdiyi "Əsgərə salam" aksiyasına qoşuldular. Aksiyanın məqsədi “Könüllülər ili”ndə gənc könüllülərlə birlikdə cəmiyyətin müxtəlif təbəqələrinin Ali Baş Komandana yüksək etimadını və inamını, Silahlı Qüvvələrimizin şəxsi heyəti ilə həmrəyliyini bir daha nümayiş etdirməkdir.
Tələbələrimiz bu aksiyada fəal iştirak etməklə, Azərbaycan Silahlı Qüvvələrinin şəxsi heyəti ilə həmrəy olduqlarını, qəhrəman əsgər və zabitlərimizi dəstəklədiklərini nümayiş etdirdilər.

Главная страница | Новости | СТУДЕНТЫ СГУ ПРИСОЕДИНИЛИСЬ К АКЦИИ «ПРИВЕТСТВИЕ СОЛДАТУ»
20 февраля студенты Сумгаитского государственного университета присоединились к акции «Приветствие солдату», проводимой Государственным комитетом по делам беженцев и вынужденных переселенцев с 17 января 2020 года. Цель кампании - продемонстрировать высокое доверие, которое юные добровольцы и вся общественность оказывают Верховному главнокомандующему, а так же солидарность с личным составом наших Вооруженных сил в «Год волонтеров».
Своим активным участием в акции студенты СГУ продемонстрировали солидарность с Вооруженными силами Азербайджана и морально поддержали наших солдат и офицеров.