SDU-nun tələbələri “Əsgərə salam” aksiyasına qoşuldular
Fevralın 20-də Sumqayıt Dövlət Universitetinin tələbələri Azərbaycan Respublikası Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin 2020-ci il yanvarın 17-də start verdiyi "Əsgərə salam" aksiyasına qoşuldular. Aksiyanın məqsədi “Könüllülər ili”ndə gənc könüllülərlə birlikdə cəmiyyətin müxtəlif təbəqələrinin Ali Baş Komandana yüksək etimadını və inamını, Silahlı Qüvvələrimizin şəxsi heyəti ilə həmrəyliyini bir daha nümayiş etdirməkdir.
Tələbələrimiz bu aksiyada fəal iştirak etməklə, Azərbaycan Silahlı Qüvvələrinin şəxsi heyəti ilə həmrəy olduqlarını, qəhrəman əsgər və zabitlərimizi dəstəklədiklərini nümayiş etdirdilər.

Home | News | STUDENTS OF SSU JOINED THE "GREETING TO THE SOLDIER" CAMPAIGN
On February 20, the students of Sumgayit State University joined the "Greeting to the Soldier” campaign, launched by the State Committee for Refugees and IDPs on January 17, 2020. The purpose of the campaign is to demonstrate the high level of trust and confidence to the Supreme Commander-in-Chief, and the solidarity with our Armed Forces personnel, in the “Year of Volunteers”.
Our students demonstrated their solidarity with the personnel of the Azerbaijani Armed Forces, supporting our heroic soldiers and officers.