Əsas səhifə | Xəbərlər | “Atəşgahsığorta” ASC-nin nümayəndələri İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin tələbələri ilə görüş keçirdi
Yerləşdirilmə tarixi : 10 Dekabr 2019 17:00
“Atəşgahsığorta” ASC-nin nümayəndələri İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin tələbələri ilə görüş keçirdi
Dekabrın 10-da Sumqayıt Dövlət Universitetində İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsi və “Atəşgahsığorta” ASC-nin birgə iştirakı ilə tələbələrin istehsalat təcrübələrinin təşkilinə həsr edilmiş görüş keçirildi.
Tədbiri İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin dekanı dosent Aynurə Yəhyayeva açaraq, qonaqları salamladı, 4-cü kurs tələbələrinin “Atəşgahsığorta” ASC-nin Sumqayıt filialında təcrübə kecmələrinin əhəmiyyətini və bu istiqamətdə görüləcək işlərdən bəhs etdi.
“Atəşgahsığorta” ASC-nin Rekrutinq və təlim şöbəsinin müdiri Babək Məmmədov istehsalat təcrübəsinin keçirilməsi ilə bağlı tələb olunan qaydaları və şirkətin fəaliyyəti haqqında məlumat verdi.
Sumqayıt Dövlət Universitetinin Karyera Mərkəzinin müdiri dosent Əmirxan İsayev, mərkəzin metodisti Araz Tarverdiyev, Maliyyə və mühasibat uçotu kafedrasının müdiri dosent Loğman Abdullayev və Dünya iqtisadiyyatı və marketinq kafedrasının baş müəllimi Gülbəz Rüstəmova cıxış edərək, istehsalat təcrübəsi ilə bağlı fikirlərini bölüşdülər.
Sonra “Atəşgahsığorta” ASC-nin ofis satışları müdiri Fərid Xalıqov, şirkət əməkdaşları Əbülfəz Abdullayev, Aysel Mahmudova və “Atəşgahsığorta” ASC-nin Sumqayıt filialının meneceri Rüstəm Əsədov tələbələri maraqlandıran sualları cavablandırdılar.

Главная страница | Новости | Представители ОАО «Атешгяхсыгорта» провели встречу со студентами факультета экономики и управления
Yerləşdirilmə tarixi : 10 Декабрь 2019 17:00
Представители ОАО «Атешгяхсыгорта» провели встречу со студентами факультета экономики и управления
10 декабря в Сумгаитском государственном университете с участием факультета экономики и управления и ОАО «Атешгяхсыгорта» состоялась встреча, посвященная организации практики студентов.
Мероприятие открыла декан факультета экономики и управления Айнура Яхьяева. Она приветствовала гостей и рассказала о важности стажировки студентов 4 курса в Сумгаитском филиале ОАО «Атешгяхсыгорта» и о дальнейшей работе, которую предстоит проделать в этом направлении.
Начальник отдела рекрутинга и обучения ОАО «Атешгяхсыгорта» Бабек Мамедов проинформировал о правилах ведения производственной практики и о деятельности компании.
Своим опытом поделились руководитель Центра карьеры Сумгаитского государственного университета Амирхан Исаев, методист Центра Араз Тарвердиев, заведующий кафедрой финансов и бухгалтерского учета Логман Абдуллаев и старший преподаватель кафедры мировой экономики и маркетинга Гульбес Рустамова.
Затем руководитель отдела продаж ОАО «Атешгяхсыгорта» Фарид Халыгов и сотрудники компании Абульфаз Абдуллаев, Айсель Махмудова и менеджер Сумгаитского филиала Атешгяхсыгорта Рустам Асадов ответили на вопросы студентов.