Əsas səhifə | Xəbərlər | SDU-nun rektoru 31 Dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il bayramı münasibətilə kollektivi pul mükafatı ilə sevindirdi
Yerləşdirilmə tarixi : 20 Dekabr 2018 12:04
SDU-nun rektoru 31 Dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il bayramı münasibətilə kollektivi pul mükafatı ilə sevindirdi
Sumqayıt Dövlət Universitetinin rektoru professor Elxan Hüseynov 31 Dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il bayramı münasibətilə universitetin bütün əməkdaşlarını bayram hədiyyəsi olaraq pul mükafatı ilə sevindirdi. Qarşıdan gələn 31 Dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il münasibətilə kollektivi təbrik etdi, onlara bol ruzi-bərəkət, əmin-amanlıq və yeni-yeni nailiyyətlər arzuladı.
Qeyd edək ki, SDU-nun rektoru professor Elxan Hüseynovun imzaladığı əmrə əsasən işçilərin sosial vəziyyətini yaxşılaşdırmaq məqsədilə hər il Yeni il öncəsi, Novruz, Ramazan, Qurban bayramları ərəfəsində universitetin bütün əməkdaşlarına maddi yardımlar olunur. Bu da kollektiv tərəfindən böyük rəğbətlə qarşılanır.

Home | News | RECTOR OF SSU BESTOWED MONEY AWARD TO THE COLLECTIVE ON OCASSION OF DECEMBER 31 SOLIDARITY DAY OF WORLD AZERBAIJANIS AND NEW YEAR
Yerləşdirilmə tarixi : 20 December 2018 12:04
RECTOR OF SSU BESTOWED MONEY AWARD TO THE COLLECTIVE ON OCASSION OF DECEMBER 31 SOLIDARITY DAY OF WORLD AZERBAIJANIS AND NEW YEAR
Rector of Sumgayit State University Professor Elkhan Huseynov bestowed money award to the collective on occasion of December 31 Solidarity Day of World Azerbaijanis and New Year holiday. He congratulated everyone on occasion of Solidarity Day of World Azerbaijanis and New Year and wished them prosperity, peace and new achievements.
It is worth to note that according to the order signed by rector of SSU Professor Elkhan Huseynov, all employees of the university are annually given material assistance for increasing their social state on the eve of New Year, Novruz, Ramadan and Qurban holidays. This is welcomed with joy by the collective.