Yerləşdirilmə tarixi : 02 Sentyabr 2022 14:55
FD 2.24 Dissertasiya Şurasının nəzdindəki elmi seminarda 23.09.2022-ci il saat 1100-da  Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universitetinin Müasir Azərbaycan dili kafedrasının doktorantı  Könül Nəriman qızı Həsənovanın  5706.01-Azərbaycan dili ixtisası üzrə fəlsəfə doktoru elmi dərəcəsi almaq üçün təqdim etdiyi  “Azərbaycan nəsr mətnlərində qənaət prinsipinin təzahür səviyyələri”  mövzusunda dissertasiya  işinin müzakirəsi keçiriləcəkdir.
Müzakirə  əyani şəkildə aparılacaq.
Ünvan:  Azərbaycan, Sumqayıt şəhəri, 43cü məhəllə. Sumqayıt Dövlət Universiteti, 203 saylı otaq (əsas bina)

Yerləşdirilmə tarixi : 02 Сентябрь 2022 14:55
23.09.2022 года в 11:00 на научном семинаре при Диссертационном совете FD 2.24 состоится обсуждение диссертационной работы докторанта кафедры современного азербайджанского языка Азербайджанского государственного педагогического университета Кёнуль Нариман гызы Гасановой «Уровни проявления принципа экономии в азербайджанских прозаических текстах» на соискание ученого звания доктора философии по специальности 5706.01 –Азербайджанский язык.
Обсуждение будет проводиться в очной форме.
Адрес: Азербайджан, г.Сумгаит,43-ий квартал, Сумгаитский государственный университет, аудитория №203 (основной корпус)